ΔΙΚΤΥΑΚΑ

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Η θήκη με κωδικό WDBABK0000NΒΚ/ER είναι η ιδανική λύση για την εύκολη και ασφαλή μεταφορά τ..
3,03€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,44€
Καλώδιο 0,6 μέτρων κατάλληλο για το WAP5100 για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Υψηλής ποιότητας..
3,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,86€
Καλώδιο 60 εκατοστών κατάλληλο για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Υψηλής ποιότητας με σχεδόν μη..
3,64€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,94€
Καλώδιο 60 εκατοστών κατάλληλο για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Υψηλής ποιότητας με σχεδόν μη..
4,84€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,90€
Το WNLU553 της Planet είναι ένα USB 2.0 Adapter ασύρματης δικτύωσης στα 2.4GHz συμβατό με το..
5,63€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,54€
Το WNLU554M της Planet είναι ένα USB 2.0 Adapter ασύρματης δικτύωσης στα 2.4GHz συμβατό με τ..
5,64€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,55€
Καλώδιο 60 εκατοστών κατάλληλο για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Υψηλής ποιότητας με σχεδόν μη..
6,56€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,29€
H OM5 της Planet είναι μία κεραία omni 5dbi συμβατή με συσκευές 802.11b ή 802.11g. Είναι σχε..
6,71€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,41€
Καλώδιο 6 μέτρων κατάλληλο για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Υψηλής ποιότητας με σχεδόν μηδενι..
7,29€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,88€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
7,58€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,11€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
8,56€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,90€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
9,24€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,45€
Το VESA PV01 είναι ένα μεταλλικό πλαίσιο που σας δίνει την δυνατότητα να τοποθετήσετε εύκολα..
9,67€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,80€
Το VESA PV03 είναι ένα μεταλλικό πλαίσιο που σας δίνει την δυνατότητα να τοποθετήσετε εύκολα..
9,80€ Χωρίς ΦΠΑ: 7,90€
Το WNLU555HA της Planet είναι ένα USB 2.0 Adapter ασύρματης δικτύωσης στα 2.4GHz συμβατό με ..
10,49€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,46€
Το VESA PV02 είναι ένα μεταλλικό πλαίσιο που σας δίνει την δυνατότητα να τοποθετήσετε εύκολα..
10,86€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,76€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
10,88€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,78€
Η WNL9331 της Planet είναι μία 802.11n ασύρματη pci κάρτα με εξωτερική κεραία η οποία μπορε..
12,15€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,80€
H WL-3560 της Planet είναι μία IEEE 802.11g ασύρματη PCMCIA κάρτα που έχει την δυνατότητα να..
12,83€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,35€
Αντικεραυνικό για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Απαραίτητο σε κάθε εξωτερική εγκατάσταση. ..
12,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,40€
O WNRT-617 της Planet είναι ένας 150Mbps 802.11n Wireless Broadband Router που υποστηρίζει ..
13,54€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,92€
To MGB-SX της Planet είναι ένα Transceiver συμβατό με SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module,..
15,12€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,19€
Το Planet WNAP1260 είναι ένα ιδανικό High Speed ​​Wireless Range Extender, με ευέλικτο σχεδι..
15,97€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,88€
Το POE100SK της Planet είναι ένα kit απο δύο συσκευές PoE (Power over Ethernet) - ένα Injec..
16,33€ Χωρίς ΦΠΑ: 13,17€
O WNRT-617 της Planet είναι ένας 150Mbps 802.11n Wireless Broadband Router που υποστηρίζει ..
16,76€ Χωρίς ΦΠΑ: 13,52€
Το POA/PCL68 είναι εξάρτημα που δίνει την δυνατότητα να προθέσετε 2 σειριακές και μια παράλλ..
17,41€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,04€
Το POA/PCL70 είναι εξάρτημα που δίνει την δυνατότητα να προθέσετε 2 σειριακές και μια παράλλ..
17,65€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,24€
To Planet WNRT-627 ειναι ένας ασύρματος router με υποστηριξη IEEE 802.11n με κεραια τεχνολογ..
17,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,27€
Το POA/PCL69 είναι εξάρτημα που δίνει την δυνατότητα να προθέσετε 2 σειριακές και μια παράλλ..
17,76€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,33€
To PLANET WNAP-1110 είναι ένα ασύρματο Access Point συμβατό με 802.11b/g με ταχύτητες που φτ..
18,26€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,73€
Το POE151 της Planet είναι μία συσκευή PoE (Power over Ethernet) midspan - injector. Με την..
18,46€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,89€
Το WL-LTNA της Planet είναι αντικεραυνικό για σύνδεση εξωτερικής κεραίας. Απαραίτητο σε κάθε..
19,01€ Χωρίς ΦΠΑ: 15,33€
Το ADE-3400Α της Planet είναι μία συσκευή “όλα σε ένα”, συνδυάζει ένα ANNEX A ADSL 2/2+ mode..
20,62€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,63€
To Planet WL-LTNA είναι ένας σωλήνας εκκένωσης αερίου που διαθέτει ευρείας ζώνης ασύρματη λε..
20,71€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,71€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
21,38€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,24€
Το ADN4101A της Planet είναι ένα ασύρματο IEEE 802.11b, g και 802.11n Draft 2.0, Modem route..
22,15€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,86€
Έχοντας το πλεονέκτημα της εύκολης εγκατάστασης και χρήσης, αλλά και με μικρό μέγεθος και χα..
22,34€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,02€
To PLANET WNRT-300G είναι ένα Wireless 3G Portable Router Broadband και παρέχει στο σπίτι, σ..
22,46€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,11€
To SKG300 της Planet είναι ένα PSTN/SKYPE VOIP GATEWAY. To κύριο χαρακτηριστικό του είναι ότ..
22,57€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,20€
Το ADN4100A της Planet είναι ένα ασύρματο IEEE 802.11b, g και 802.11n Draft 2.0, VPN Modem r..
23,21€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,72€
Το ADE-4400Α της Planet είναι μία συσκευή “όλα σε ένα”, συνδυάζει ένα ANNEX A ADSL 2/2+ mode..
23,74€ Χωρίς ΦΠΑ: 19,15€
Για το λόγο του ότι η ζήτηση για μεγάλων αποστάσεων δίκτυα μεγαλώνει η Planet παρουσιάζει το..
24,63€ Χωρίς ΦΠΑ: 19,86€
Με τη χρήση του FT802 της Planet μπορείτε να επεκτείνετε το μέγεθος του δικτύου UTP με χρήσ..
26,32€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,23€
To MGB-LX της Planet είναι ένα Transceiver συμβατό με SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module,..
26,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,45€
Το VIP156 της Planet είναι μια συσκευή που σας δίνει την δυνατότητα να μετατρέψετε την απλή ..
26,98€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,76€
To PL701 της Planet σας δίνει την μοναδική δυνατότητα να στήσετε το τοπικό σας δίκτυο χρησιμ..
29,02€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,40€
H OM/8 της Planet είναι μία κεραία omni 8dbi συμβατή με συσκευές 802.11b ή 802.11g. Είναι σχ..
29,14€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,50€
Το PLANET POE-400 είναι ένα 4-Port IEEE 802.3af Power over Ethernet hub injector που συμμορφ..
29,37€ Χωρίς ΦΠΑ: 23,69€
To MGB-GT της Planet είναι ένα Transceiver συμβατό με SFP-Port 1000Base-T Module. ..
29,82€ Χωρίς ΦΠΑ: 24,05€
To Planet WNAP-1120PE είναι ένα PoE ασύρματο σημείο πρόσβασης 802.11n συμβατό με τα πρότυπα ..
31,10€ Χωρίς ΦΠΑ: 25,08€